המרכז להכשרת תחקירנים

חייגו עכשיו
052-8947025

בית | טלי בן עובדיה

טלי בן עובדיה

טלי בן עובדיה

"העורכת" ששימשה מודל לחיקוי לדמותה של מרב בן בסט (צופית גרנט) בסדרה "חשופים". החלה את דרכה בעולם התקשורת בסוף שנות ה80 לאחר שלמדה היסטוריה באונ' ת"א.כיום עורכת את מגזין "שישי" בערוץ 10. מנהלת פיתוח התוכן של הערוץ, אחראית גם על סדרות דוקומנטריות ועל פרויקטים מיוחדים.

בין עבדתיה כעורכת: "אולפן שישי" ועורכת המהדורה המרכזית בחדשות ערוץ 2. מקימת ערוץ החדשות של YNET  והעורכת הראשית שלו. ראש דסק החדשות של העיתון "חדשות".היתה ממקימי חדשות 10 ושימשה בה סמנכ״ל החדשות והעורכת הראשית של המהדורה המרכזית. ערכה בערוץ 10 את התכניות "זה הזמן" עם עמנואל רוזן ו "שישי" עם רביב דרוקר ועפר שלח, "משעל חם" עם נסים שעל ברשת. עורכת ראשית ויוצרת סרטים דוקומנטריים שהופקו עבור קשת: "מתים מעייפות", "דברים שרציתי לומר" "יחסינו לאן?"..

במפגש עמה נדון: בערכי המצוינות, חופש העיתונות והביקורתיות של העורך. ההתמכרות למקצוע, הרצון לנצח. תמיד. השיקולים שהיא מפעילה כעורכת בבחירת סיפור.כיצד מעלים מהדורת חדשות לשידור עם מגוון דעות וקולות. איך מקבלים החלטות בתוך שנייה אחת, ברגעים מלחיצים מאוד. ולמה כדאי  לסמוך על האינטליגנציה של הצופה.לסיום אנקדוטות בעבודה מול תחקירנים עם עור עבה שעובדים בלי תירוצים ומביאים תוצאות וסקופים.