המרכז להכשרת תחקירנים

חייגו עכשיו
052-8947025

בית | קורס במרכז | מכתבי תודה

תודה

שמעתי את קרן במסגרת השתלמות למורי תקשורת בחינוך הטכנולוגי בקיץ שעבר. זו היתה הרצאה מעניינת ומעשירה. הרגשתי שקיבלתי הן ידע והן כלים כיצד להנחיל לתלמידים שלי את החשיבות של עבודת התחקיר. בשנה שעברה מאז ההשתלמות עשיתי שימוש בכלים הללו, והרגשתי את ההשפעה על התוצרים. התלמידים למדו את כיצד לערוך תחקיר, ויישמו את הנלמד וכך יצאו סרטים מעמיקים יותר. תודה לקרן על הסדנא המעשירה. כנרת גמרא

היי יקרה, זכיתי אתמול (עם עוד 2 נוספים) בפרס התחקיר בפסטיבל דוק אביב 2014 ומיד את עלית אצלי. הקורס שלך פתח לי עולם חדש, ובעיקר השידוך שעשית לי עם ג'ולי שלז.  את מדהימה ואני מאושרת שזכיתי להכיר אותך, רק דברים טובים שולחת לך נשיקות וחיבוק ממני     חיון אושרי

 

קרן יקרה , הופ איך ברגע עברו להם 4 חודשים.. תקופה קצרה אך מלמדת – משנה תפיסה. ממך קרן, למדתי לחקור, לחפש, להתעניין, לזהות סיפור ולבנות ממנו מגדלים. ממך גם למדתי להסתכל אחרת, לשנות הרגלים, להבין שמילים בונות מציאות ושאין גבול למה שאפשר לעשות. החגיגה השבועית מסתיימת וזה הזמן להודות לך על תקופה נהדרת מעשירה, מעניינת.. מי ייתן ותלמידיך הבאים יזכו באותה חוויה מהפנטת. מאחלת לך אין סוף הצלחות בהערכה אדירה ובהרבה אהבה, נעמה.

"לקרן תודה לך על ההזדמנות, ההשקעה והמסירות. אין דבר מעורר השראה יותר מאדם שעושה את מה שעושה מכל הלב ונהנה מכל רגע. היתה לי הזכות הנפלאה להכיר אותך וללמוד ממך. תמשיכי ליהנות מכל הרגעים הקטנים. עמית

לקרן היקרה, המרצה והאחות הגדולה: ארבעה חודשים עברו כמו שנייה. בשנייה תפיסת העולם אצלי השתנתה. את היית קרן האור שהאירה את דרכי. האלומה שהצעידה אותי לכבוש את עולמי. לך אני אומר תודה על התמיכה, ההקרבה ומתן התקווה. הקורס בשבילי היה הדובדבן שבקצפת. מושלם, מקצועי. נתן לי הרבה מחשבות עתידיות וממנו רכשתי כלים שיעזרו לי מאוד במיוחד בעבודה על הפרויקט של משרד החוץ. אני מודה לך שוב. את זן נדיר, אחת ויחידה. תודה אחותי, תודה. נג'יב.

קרן היקרה. אני מודה לך על ההזדמנות בראש ובראשונה להכיר אותך. להיחשף לעולם התקשורת, לחשיבה שלך, לדרייב העצום שמלווה אותך בכל מה שאת מדברת, זזה, חושבת, פועלת. תודה שאתגרת אותי ברעיונות חדשים ובצורת חשיבה קצת אחרת. תודה על הכול תמשיכי בפועלך לחלום ולהגשים. לי

לקרן רציתי להגיד לך תודה על הקורס הזה שלמדתי בו הרבה על התקשורת ועל עצמי. בזכותך העזתי לעשות דברים שלא חשבתי שאעשה אף פעם . הרגשתי בקורס כמו בבית שני, למדתי ממך המון וצברתי ביטחון. למדתי להאמין, לחשוב חיובי ולהיות ממוקד. בזכותך הרגשתי שייך מה שלא קרה לי אף פעם ולא הרגשתי שונה. אני גאה להיות בוגר המרכז ומאחל לך שתזכי להרבה תלמידים ושכל הארץ תדע מהו המרכז הזה. תודה על ההכנה לחיים. ישי.

לקרן אהובתי היקרה. המון תודות על כל מה שהענקת לי ולקבוצה במהלך הקורס. נכון שהתלבטתי להירשם, אבל הצלחת לשכנע אותי לעשות את הדבר שהכי רציתי – ובזכותך גם הרשתי לעצמי. בתבונה וברגישות הבאת אותי ואת הקבוצה למקומות שמעולם לא היינו נחשפים אליהם. הצלחת לפתוח את כולנו (ברגע) ולימדת אותנו גם להיפתח, להאיר, לדחוף ולהעז- כדי להגיע! תודה על הכול ובעיקר על תחילתה של ידידות מופלאה. אביבה שורץ יחסי ציבור ותקשורת.

קרן היקרה. אחת ההחלטות המהירות שעשיתי בחיי היה להגיע לקורס הזה  - ועם זאת אחת ההחלטות המוצלחות. פשוט נהנתי מכל רגע! התכנים והדרך שבה העברת אותם היתה מרתקת – ובזכותך חזרתי מכל שיעור נרגשת. בזכותך גם העזתי 'וטעמתי מהשוקולד' ושמתי את הפחד בצד. שמעתי בעצתך וחזרתי לכתוב דפי בוקר וזה מעולה לי. חיזקת אצלי את הרצון להיפטר מהשיפוטיות – אתגר חיי. ובתרגיל האורז הזכרת לי את כוחן של המילים והמחשבות. בקיצור, לא מעט מהמסרים שלך חלחלו אצלי ואני מודה לך על כך. אני אוהבת את האכפתיות ואת האנרגיות שלך. את זה שאת פרקטית, מאורגנת ומסודרת (תודה על הסיכומים) מפרגנת ודוחפת, מפנקת, חושבת על הכל, שמה לב לפרטים, את זה שאת אמתית. את מהממת, תודה על הכול. באהבה דנה.

קרן היקרה, בעלטה על קצות האצבעות – נכנסתי לחוויית הקורס. מנהרת זמן ולה הסתעפויות רבות איש אישה ובחירתה. למדתי וספגתי ממך המון – תודה רבה אריאל.

קרן (אור) יקרה. אנחנו לא באמת נפרדות בסוף הקורס – אבל בכל זאת מגיע לך המון תודה! תודה על שחשפת אותי לעולם חדש, על שנגעת במקומות 'רדומים' באישיותי. ואפשרתי לי ולו ליום אחד בשבוע – לפרוח. תודה על הליווי, תודה על ההקשבה, תודה על ההשקעה ועל האמונה שאת נוטעת בי ובכל אחד מאתנו. אוהבת מאוד שי לי.

קרן היקרה. קשה לי להיפרד ממך. היום הזה יום מיוחד, מרגש למי שעשתה עבודת קודש בקורס איכותי, ייחודי ושאפתני – אין מילים.. סמירה

קרן היקרה, בעיצומו של משבר בחיי – החלטתי להירשם לקורס שלך. נפלה בחלקי הזכות להכיר אותך כאישיות, כמנחה שכישוריה, המקצועיות בתחום, האישיות וההבנה שלך הם שהביאו אותי להתבוננות פנימה ולשינוי דפוסי ההתנהגות שלי. הכלים והיצירתיות שלך יצרו לי שינוי מושלם שהביאו אותי מאישה פסימית לאופטימית. אני רוצה להודות לך על החכמה, הניסיון והתבונה שלך. ושניתן לעשות דברים אחרת ולא בצורה מקובעת. אני רוצה להודות לך על כך שלמדתי ממך שיש אנשים מיוחדים, שענווה וצניעות היא תכונה יפה – והכוונה היא אליך. תודה שהזכרת לי שיש אנשים טובים בעולם. אוהבת אותך המון וכבר מתגעגעת. עינת.

קרן היקרה. עברו כבר 4 חודשים, מאז התחלתי ללמוד אצלך. היום אני יכול לאמר בלב שלם שאני שמח כי למדתי המון והתפתחתי במידה רבה בנושאים שלמדתי בקורס. ואפילו מצאתי לי כיוון לחיים. ברצוני להודות לך מקרב לב, על תקופה יפה ומהנה שהעשירה אותי בידע רב ואף השאירה אצלי טעם של עוד. אני מאמין ומקווה שדרכינו יצטלבו בעתיד, בתודה ובערכה רבה. גיא.

 קרן, הקורס רק התחיל וכבר הגיע לסיומו. שמחתי להכיר אישה מדהימה ולא רק מרצה. אקח איתי לחיים את הכלים וההמלצות שנתת לנו. מקווה שאצליח בהמשך הדרך... תודה רבה על תקופה מדהימה, תמשיכי לכוון אנשים בדרך הנכונה, אוהבת אתי.

 

"תודה קרן!  על זה שאת תמיד שם. ועל האמונה.. והלב הענק :) בשורות טובות בקרוב אמן" תמר

"אולי אתם מכירים את התחושה של עמידה בצומת, לא זו שבדרכים אלא זו שבחיים . אל הצומת הזו הגעתי לפני כחצי שנה, עם ידיעה ברורה מה אני הולכת לעשות, אך ללא ידיעה מה אני הולכת לגלות. אחד הדברים הראשונים שדאגתי להצטייד בהם: מצפן טוב שיורה לי את הדרך וקרן אור שתאיר לי אותה. כחלק מתוכנית המגירה שהייתה מוכנה לשליפה היה להירשם ללימודי תחקירנות "במרכז re search להכשרת תחקירנים". כמי שמאז ומעולם תחקרה ותיעדה כל מי ומה שעומד בדרכה, החלטתי שזהו הזמן ללמוד ולהבין כיצד עלי לעשות זאת בדרך הטובה ביותר. בתחילה לא הבנתי כוחו של תחקיר מהו, חשבתי לתומי שבתהליך הלמידה "אשייף" את החלקים שדרושים לשיוף ואלמד אסטרטגיות חדשות שיעזרו לי בבניית תחקיר טוב ומעמיק, הרי אני מתחקרת מאז ומעולם, לא? "עולם התחקיר" שנגלה לעיני הינו מרתק ומעמיק, מסתורי ומאתגר, פגשתי מקומות ואנשים מדהימים והופתעתי לגלות כל פעם מחדש כמה אנשים נהנים לספר את סיפור חייהם ,עד כמה הם נהנים מתשומת הלב ומהפוקוס שלי עליהם וכמה אני נהנית להיות אותה האחת שזוכה לכל "העושר" הזה. מצאתי בתהליך התחקיר מקום להשראה, למידה, תובנה והסתכלות פנימה. הבנתי מדוע אני מרגישה "חיה " ברגעי התחקיר .תהליך "קילוף השכבות" הינו הדדי ,גם אם אינו מוחצן, כל חושי ערים ,ליבי נפתח לשמוע ולקבל את האחר ,רגעים של התאהבות, שנאה עצב ושמחה גואים בי בכל מפגש ,נפש פוגשת בנפש ,רגעים של תובנות, הארות וזחיחות קיימים בכל תחקיר ותחקיר ומבחינתי זוהי זכות גדולה לפגוש את אותם אנשים זרים לכאורה וליצור תוך מספר שעות אינטימיות עצומה- רגע אישי ומיוחד מאין כמותו. החכמה לאחר תהליך שכזה הוא לדעת ליישם את אותה התבוננות והבנה לא רק ברגעי התחקיר, התבוננות אל העצמי ואל הסביבה שבה אנו חיים מקבלים תפנית עמוקה ומעניינת החושים ערים , העין מתבוננת, רמת הקשב עולה הלב פועם והסקרנות גואה אל על. אני מודה על המצפן (הקורס) שהראה לי את הדרך ועל הקרן (נפתלי) שנתנה לי את האור" אורלי סוקולסקי לוריא

"לקרן היקרה לכל החברים הנפלאים של מחזור הרביעי לקח לי שבוע לעקל מזה לחגוג יום הולדת מה מרגישים בחגיגה ומה מרגישים שחוגגים לך ועוד אנשים שהכרת לפני 4 חודשים אני רוצה להגיד תודה לכל אחד ואחד על ההרגשה הנפלאה שהענקתם לי בערב סיום ועל הקבלה ועל החיבוק שקיבלתי מכל אחד ואחד מכם שוב תודה לכולם על הכל ותודה מיוחדת לנסיכה אמתית על הקסם המיוחד שאת מצליחה ליצור ולרקום חברות בין כל התלמידים בתוך 4 חודשים ורק ב-4 שעות לך מתוקה תודה מיוחדת תודה על הכל ובהצלחה למחזורים הבאים" וובלו 

הקורס של קרן, מעבר לכלים המקצועיים והצוהר שהוא פותח אל עולם התעשייה, סיפק לי גם מסע אל תוך עצמי. דרך התחקיר למדתי בעיקר על החוזקות שלי, מה מניע אותי ולאן אני רוצה לשאוף. לקרן יש עין חדה ומדויקת והיא יודעת תוך דקות להוביל כל אחד מתלמידיה אל המקום הנכון לו.המרכז הוא הרבה יותר ממקום לימודים, הוא הזדמנות להרחיב את קשת החברים והזדמנות לצמוח. גם כעת, כשהתחלתי לעבוד, אני פונה אל קרן ומתייעצת איתה. הניסיון העשיר שלה מאפשר לי להתחיל כל עבודה מנקודה גבוהה יותר.גל 

"בחרי בתבונה, מפני שבהחלט יכול להיות שמה שתבקשי הוא מה שתקבלי" (האנשים האמתיים) תודה שגרמת לי להבין שבחרתי בתבונה. 
תודה על חוויות מרתקות, מפגשים מרגשים ורגעים שהסתכלתי על העולם אחרת. פשוט תודה." ענבר

• במהלך הקורס לימדת אותי משהו על אנשים. גילית לי משהו על המדיום המרתק של הטלוויזיה. ובעיקר עזרת לי לעשות מה שבאתי לעשות:
להתקרב עוד צעד אל החלום שלי. איליה.

מומלץ!!! בהרצאותיה, לקחה אותי קרן למסע מפתיע ומרתק, אל מאחורי הקלעים של תכניות הטלוויזיה לסוגיהן: דוקומנטרי, בידור, ראליטי וכד'.
קרן פתחה בפני צוהר רחב, להיכרות עם עולם של עשייה מורכבת ומוקפדת בתחומי התחקיר וההפקה.
אישיותה, ניסיונה, מקצועיותה והידע המקיף שלה תורגמו בהרצאות לחוויית למידה מיוחדת, אשר אתגרה אותי, ריגשה אותי, הרחיבה את אופקיי וגרמה לי להתבגר (גם) כצופה.
בזכות הרצאותיה של קרן, למדתי להעריך את הנסתר מהעין - שהפך לפתע למוחשי מאוד ומעורר השראה וכבוד. תודה קרן! שלך סיגל.

• נהניתי מכול שיעור וצברתי ידע וסיפורים חדשים ונפלאים. רציתי לאמר תודה שפתחת בפני עולם שלא הכרתי ואנשים שלולא הקורס לא הייתי מכירה.
 מבאס מאוד שנגמר הקורס אבל כמו שלימדת אותנו מחשבות חיוביות יביאו אותנו רחוק. אז תודה ונתראה בעתיד הקרוב. צליל.

את קרן אור שמאירה פינות נסתרות, בזכותך התחלתי לדבר אחרת עם זרים ולראות את הדברים הנסתרים. את מ-י-ו-ח-ד-ת !
את ממציאה את עצמך כל פעם מחדש...איזה רעיון לסיום הקורס. ועכשיו הבנתי גם למה? עפ"י היהדות - עבד עברי נשלח לחופשי לאחר 7 שנים.
אם הוא דבק באדונו ורצה להישאר ולהמשיך לשרת אותו, האדון רוצע את אוזנו במזוזת הדלת. לא מזכיר פחות או יותר מה שקרה אתמול ?
הקורס הסתיים ואנחנו אמורים לצאת לחופשי, לנו התלמידים יש רצון להמשיך ולהיות אתך קרן. הפירסינג מאפשר לנו להמשיך להיות אתך. כמה פשוט!!! 
ביי בינתיים, יסמין

• קרן היה ערב סיום מאלף שאיגד בתוכו את כל מה שאת, מפתיעה, מרגשת, נדיבה, אכפתית, כריזמטית ועוד מלא מילים יפות שאם אמשיך זה כבר ישמע דביק,
וזו ממש לא הכוונה. תודה על קורס מעשיר, על ההזדמנויות ועל הבית החם שפתחת לפנינו. את מאד מיוחדת. מקווה שדרכינו יצטלבו פה ושם....
בכל מקרה, כבר יש לך בית בלב שלי (: גל

• בזכותך ובזכות הקורס הזה , פגשתי את עצמי במקומות שלא חשבתי שקיימים בי.
מורן

• את הקריירה שלה קרן החלה כמוכרת פרחים בין השולחנות, שלא נתנה לשום מילה שלילית אותה להרפות. וברבות השנים, גדלה להיות אחת מהתחקירניות הכי מובילות.
אנחנו זכינו להכיר את קרן לפני מס' חודשים כשאותנו ליקטה כמו שושנים וטיפחה כול אחד במסירות אין קץ עד שמכול אחד מאתנו הזוהר נוצץ.
וגם כשהיה קשה היא המשיכה להשקות ולא נתנה לאף דעה שלילית אותה להרפות. והנה הגענו לסופו של מסע ראשון אבל הוא בהחלט לא אחרון.
ובליבנו אצורות מילים של תודה, הערכה גדולה והמון אהבה. ולמפגש אחרון אין סמלי יותר להעניק לך מליבנו פרח – וביחד זר. בהרבה אהבה מחזור ג'.

תודה על הפרגון, באופן כללי  תודה על הקרדיט..  אני מקנאה בך על הזריזות והיעילות שהתארגנת על העריכה .
שאפו! על הצבעוניות, על האנושיות, על הבלתי-אמצעיות ועל הכישרון הסיפורי שהכנסת לטקסט. ממש ריתקת אותי (למרות שקראתי את זה כבר מאה פעמים...)
עשית לי חשק להירשם שוב לקורס. חחח . והכי הכי, תודה על האמון (והאימון..) בזכות האתגר שהצבת לי, למדתי המון על עצמי, ועל מה שאני צריכה לשפר, ובעיקר נהניתי מאוד!!
סיגל

• רציתי לומר לך תודה! על קורס כול כך נפלא ממש שיגעון, שלמדתי המון בשיעור ובהרצאות וגם למלא את הקומקום בהפסקות ולך קרן שהעברת לנו את השיעורים בכיף ובפשטות
נתת לי הרגשה טובה ושייכות. מרוב שאת זרמת הפרזנטציות מאחרות. אוהב אותך ומעריך מאוד . שלך מומי.

בחודשים האחרונים למדתי שמחשבה אכן מייצרת מציאות ואופטימיות זו לא מילה גסה.
עוד הבנתי כי עם קצת אומץ, הרבה מוטיבציה וראש פתוח ניתן להגיע רחוק. תודה על החוויה והתמיכה. אסנת

• "פעמים שהגשמים יורדים .. בזכות אדם אחד, בזכות עשב אחד.." (ירושלמי תענית ג' ב') 
תודה לך על פועלך, מסירותך ועל שפתחת לי צוהר לעולם מרתק.
באהבה והערכה אורלי

אני למדתי שכשיש משהו שעצם המחשבה על לעשות אותו מפחידה אותי, מה שצריך לעשות זה פשוט לא לחשוב! קרן המון תודה על הקורס ועל האכפתיות.
"כתבנו בשדרות" עידו.

• ישנם רגעים שלא אשכח בקורס: מניסוי האורז למדתי שמחשבות יוצרות מציאות, מהפרפר התחזקה לי האמונה ומלוחמי הצדק האקטיביזם.
וממך כמוכרת פרחים למדתי כי אין ייאוש בעולם. אסתר

• תדמיינו לכם את הסיטואציה הבאה: לשיעור האחרון במרכז להכשרת תחקירנים הגיע פירסינג מאחד הנושאים שתוחקרו ועשה פירסינג לחצי מהכיתה...
קרן, תודה על קורס מדהים, חוויה בלתי נשכחת וכמובן על סיום מפתיע שישאיר לנו מזכרת נהניתי מאוד ובעיקר נהניתי ללמוד על עצמי וזה הכי חשוב.
אז תודה רבה והמון הצלחה. איילת

• תודה רבה על קורס מעניין ומיוחד במינו. נהניתי מאוד וחיכיתי לימי שלישי בשבוע, בכדי להיפגש ולהשתתף בשיעור. כל מפגש היה 'בצבע' והשאיר לי טעם של עוד.
אשמח לשמור על קשר, עלי והצליחי בהמשך. יעל

כל הכבוד על העברת החומר בהצלחה. מאוד נהניתי בזמן שנוכחתי. שלך נחשון

• כל חיי אני מחפשת אנשים בעלי תכונות כגון: כנות, טוב לב, נדיבות, אמון ואמונה. קרן יש לך את כל אילו ולכן אני אוהבת אותך.
מוותיקות המחזורים. ליטל

• לכל מי ששוקל, חושב, מתלבט, מוצא עצמו בוהה וממתין ולא נרשם לקורס, אני רוצה לחסוך לכם קצת זמן...אני הגעתי לקורס מתוך התעשייה, ובתור אחת שעובדת בתחום אני יכולה להגיד שלקיחת הקורס הייתה אחת מההחלטות הכי נבונות שעשיתי במסגרת המקצוע. הדיון והשיתוף עם אנשי התעשיה המובילים מעורר השראה ועשייה. הקורס נותן כלים מקצועיים וגם מעצים ברמה האישית. בקיצור קורס מתנה. מומלץ.....אחד מהמהויות החמקמקות שמגדירות הצלחה היא היכולת לעורר השראה באנשים. אני למדתי ממך המון בתור תחקירנית, בתור מורה והכי חשוב בתור בן אדם. אני בטוחה שתמשיכי בעשייה המדהימה שלך גם בעשור הקרוב...ויאללה ניפגש לקפה מתישהו.... נשיקות! ניבי

• למנטורית שלי.. קיבלת עוד לייק ממני (שוב) ואוסיף ואומר כמה כל שיעור מעשיר, מקדם ונושא אותי אל מקום חדש בעולמי האישי והמקצועי.בכל שיעור אני צופה בקרן ומחשבה אחת מובילה אותי אל רגשות הערכה והערצה עצומים אל האישה הנפלאה הזו ואל החלל ההכלתי שמתקיים בה... ובמקביל עולות בי מחשבות מקצועיים של יעילות, שליטה, כיוון מודרך ומטרה. המשרתות צורך תעשייתי וצרכני לטובת מילוי עוד משבצת בזמן המסך של מפלצות הרייטינג. 
בהערכה ענקית, יהונתן

• קרן. במילה אחת = השראה. אישה עם לב גדול כול כך, עם כנות גדולה ויכולת לראות את כול האנשים והצבעים בהמון צבעוניות ואהבה.
תודה רבה על כול שנתת, תודה על שנפגשנו. אוהבת מאוד מאוד. תמר

• אני בוגרת הקורס, ואני ממליצה עליו מאד מאד . קרן עוזרת במציאת עבודה לבוגרי המרכז. כל מילה אמת בפרסום שלה.
מאחלת לכל אחד ולכל אחת מכם שתחוו את החוויה שאני וחברי לקורס חווינו ושתעשירו את עצמכם בידע, בכלים ובקשרים עם דמויות מפתח בעולם התקשורת. רז

• למדתי יותר להאמין בעצמי הודות למה שעברתי בקורס. תודה לך קרן על ההזדמנות הזו ועל העידוד לנצל אותה!
באהבה יאנה

• תודה רבה על קורס מיוחד במינו ועל מרצה מיוחדת במינה. בהערכה יעל

• הגעתי בלי ציפיות, מתוך סקרנות, הובטח לי שאעבור דרך של למידה, הכלה וחמלה. אני בהחלט שמחה לספר ולהגיד שאכן קרו דברים אלו.
 למרות גילי והעקשנות שלי הרגשתי איך אני מקבלת את הרצונות, האחריות, הנחישות ללכת בדרך למרות המכשולים. (וזה בכלל לא חשוב שהפרזנטציה שלי לא היתה מוכנה).
נהניתי מכול יום שלישי להגיע בהתרגשות לקראת מה ילד יום זה  ואף פעם לא התאכזבתי. אני חושבת שאת מדהימה שהכישורים שלך להעביר לנו את הלמידה "תחקירנות מהי?" 

עזרו לי בגדול. היושרה והנחישות הן התכונות שאליהם התחברתי, והכי חשוב שגיליתי חמלה. מאחלת בהצלחה בהמשך ואשמח להיות נוכחת במקצועיותך. בברכה סימה.

• תודה לך קרן על סדנא מעשירה וחווייתית. התלמידים יצאו נשכרים ונהנו מכל רגע.
רכזת מגמת אורט רבין גן יבנה.

• קרן מורתי היקרה. את מתנה שקיבלתי לגיל 44. את השבת לי את התקווה שאבדה כמעה.. תודה שלימדת אותנו לפקוח עיניים ושהכול יש...
למדת אותנו להקשיב, להתעקש, למצוא סינקים ואת המרואיין הכי אש. שאורז זה לא רק אוכל יבש. הכרת לנו את מיטב אנשי המסך. הקרדיט כולו כולו שלך.
לימדת אותנו את אומנות התחקיר ואם רק נתאמץ הכול כתוב על הקיר. מורתי היקרה כול מה שתגידי אורים ותומים. אני מלא בהערכה. תודה עמנואל

• הנוכחות שלך בפני תלמידי מגמת התקשורת וההרצאה היו מצוינים. אין כמוך- את מקצועית והתלמידים לומדים המון על הסרטים שלהם מהדיון על תחקיר.
כמובן שאני מקווה שהדבר יבוא לידי ביטוי גם בשטח, ובפגישה הבאה שלך אתם הם יגישו כבר תחקירים יותר טובים ונכונים. אז שוב- תודה. אפי

• קרן החזרת לי אנרגיות ותקוות. או במילה אחת "אורז".
אילת

• היה קורס מעולה ואיזה כיף שאפשר לבוא שוב לבקר.
דפי

• היה מדהים ומעורר השראה. מרגישה כ"כ ברת מזל שהגעתי לקורס, ואני בטוחה שככה ירגישו גם המאושרים במחזור הבא. המון בהצלחה קרן!
צליל ס.

• קרן ...כל הכבוד.. אבא שלי פורח בזכותך...חג שמח אוריה

• קרן תרמה לתלמידי המון ידע וכלים מקצועיים בנושא תחקיר לסרטים תיעודיים שלהם במסגרת לימודי קולנוע בתיכון. ובעקבות הסדנאות של קרן,
הסרטים של התלמידים שלי השתפרו ללא הכר. תודה ירון מורה לקולנוע בבתי ספר תיכוניים

כל הכבוד על היוזמה והעשייה הברוכה. מקווה שהמרכז יישא פרי בהכשרה ראויה של תחקירנים ויוסיף כבוד לעיתונות ולסקטור עצמו.
נדב

• קרן יקרה היה לי נפלא לעבוד אתך כבוגרת הקורס. תודה על כול האמון שאת נותנת בי. בהצלחה בכול.
ניצן

• תודה לך על קורס מדהים ופותח אופקים! לא היינו לומדים ככה ונהנים אלא בזכות האדם שאת. לימדת אותנו לשבור חוקים ולפרוץ גבולות,
להתמסר לחיים בלי פחד ומגבלות. אנו מקווים שנסב לך גאווה ושתתגאי בחותם שנשאיר בזכותך!
באהבה גדולה בוגרי מחזור ב'.

קרן !! היה פשוט מדהים מדהים מדהים אתמול !!!!! 
לא עומדת בקצב של כל הדברים הטובים שאני רוכשת מהקורס הזה !! ממליצה לכולם בחום (ובחום הזה של יולי) 
להירשם ומהר ! קורס פשוט מושלם למי שרוצה להשתלב בתעשייה. מור

תחקירנים בעיני הם הפוטנציאל. אני מלא הערכה והכרת תודה לעבודה שלהם, באמת. הגיע הזמן - וזה חלק ממה שאתם עושים
נראה לי - לראות בזה מקצוע מוערך בפני עצמו ולא תחנה בדרך להיות עורך תוכן. יניב